Saraton Sp. z o.o. i Magellan S.A. podpisały umowę

201608.01
0

Saraton Sp. z o.o. i Magellan S.A. podpisały umowę, dzięki której nasi Klienci uzyskają dostęp do oferty wiodącej pozabankowej instytucji finansowej, zajmującej się w szczególności restrukturyzacją i finansowaniem należności. Magellan to lider rynku usług finansowych dla sektora ochrony zdrowia i jednostek samorządów terytorialnych. Firma jest najważniejszym partnerem dla szpitali i dostawców artykułów i usług medycznych w zakresie finansowania ich bieżącej działalności.

Magellan S.A. wchodzi w skład międzynarodowej Grupy Kapitałowej Magellan, prowadzącej działalność na terenie Czech i Słowacji poprzez spółki zależne – Magellan Česká republika s.r.o. z siedzibą w Pradze i Magellan Central Europe s.r.o. z siedzibą w Bratysławie. Do Grupy Kapitałowej Magellan należy również Oddział Korporacyjny w Hiszpanii z siedzibą w Barcelonie. W ramach Grupy działa także MEDFinance S.A., która zajmuje się finansowaniem inwestycji w sektorze służby zdrowia.

Magellan jest częścią włoskiej grupy bankowej Banca Farmafactoring (BFF). Połączenie spółki Magellan oraz banku BFF stworzy jedną z największych i najszybciej rozwijających się instytucji, dostarczających rozwiązania finansowe dla sektora publicznego i opieki zdrowotnej w Europie.

Współpracując z najlepszymi partnerami, oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi z zakresu doradztwa i finansowania poprzez dopasowanie się do nowych, indywidualnych potrzeb każdego z naszych Klientów. Dzięki współpracy z Magellan S.A. nasi Klienci będą mogli skorzystać z doskonałej oferty między innymi w zakresie faktoringu.