Finansowanie pozabankoweFinansowanie pozabankowe jest często jedynym wyjściem dla przedsiębiorców, którzy nie mają kapitału na ukończenie bądź też rozpoczęcie inwestycji, zakup towaru czy maszyn z uwagi na brak możliwości uzyskania finansowania w instytucjach bankowych. Istnieje wiele źródeł uzyskania pozabankowego.

Oferujemy Państwu doradztwo i pomoc w pozyskaniu kapitału. Ofertę kierujemy do przedsiębiorców i osób prywatnych. Zapewniamy także kompleksowe wsparcie dla Państwa biznesu i finansowanego projektu. Zapewniamy rynkowe ceny, szybkie działanie, błyskawiczną decyzję ze strony inwestorów i proste procedury.

Pomagamy Państwu finansować ambitne i ciekawe projekty na każdym etapie inwestycyjnym ale ofertę kierujemy także do Klientów w kryzysie. Możliwa staje się konsolidacja zadłużenia, spłata dotychczasowych wierzycieli. Pomożemy w negocjacjach z bankami i przy wykupie trudnych wierzytelności.

Specyfika biznesu naszych Klientów wymaga dopasowania indywidualnych rozwiązań dedykowanych dla ich przedsięwzięć. W naszej pracy koncentrujemy się na potrzebach Klientów, dlatego wszelkie koszty związane z pozyskanym finansowaniem mogą stanowić koszt uzyskania przychodu.

Nie pobieramy żadnych opłat związanych z rozpatrywaniem zgłaszanych wniosków. Klient nie ponosi żadnych kosztów do dnia przelewu pożyczki na jego konto. Koszt finansowania składa się wyłącznie z jednorazowej prowizji potrącanej z pożyczki i odsetek. Dodatkowo klient ponosi koszt opłat notarialnych i wyceny, jeśli jest wymagana, jednak one też mogą być finansowane z pożyczki.

W Saraton dajemy Państwu możliwość skorzystania z finansowania pozabankowego bez BIK, BIG, KRD, bez zbędnych zaświadczeń. Zabezpieczenia ustalane są w drodze indywidualnych negocjacji. Indywidualnie ustalamy oprocentowanie. Możliwa wysokość pozyskanego finansowania od 20 tyś. do 10 milionów PLN. Uruchomienie pożyczki następuje po ustanowieniu zabezpieczenia np. w formie nieruchomości Max. 35-65% LTV – indywidualnie ustalane. W niektórych przypadkach zabezpieczeniem mogą być również ruchomości: pojazdy, maszyny budowlane, linie technologiczne, ciągniki itp.