Finansowanie jachtów i motorówekJak sfinansować w Polsce zakup Jachtu? W dobie wszechobecnego w naszym życiu kredytu bankowego, łatwego dostępu do pieniądza, wydaje się to bardzo proste. Jednak wbrew pozorom, po bliższym przyjrzeniu się zagadnieniu, okazuje się, że nie jest to wcale takie proste. Dobrym a w wielu sytuacjach jedynym rozwiązaniem może być leasing. Czasami można skorzystać z alternatywnych form finansowania. Najlepiej zwrócić się o pomoc do specjalistów. Specjalistów, którzy znają się na finansowaniu ale także na jachtach i rynku usług z jachtami związanych (przeczytaj artykuł).

Przygotowaliśmy dla Państwa mnóstwo wariacji finansowania zakupu wymarzonego jachtu. Jesteśmy w stanie pomóc Państwu sfinansować jacht zarówno nowy jak i używany, żaglowy lub motorowy, morski lub śródlądowy. Zakup finansujemy najczęściej leasingiem ale posiadamy także rozwiązania kredytowe. W przypadku finansowania przedsięwzięć o charakterze komercyjnym sugerujemy częściowe finansowanie poprzez pożyczki lub dotacje unijne.

Oferta leasingu jachtów i innych jednostek pływających skierowana jest dla wszystkich firm szukających nowoczesnych metod reklamy i promocji, zajmujących się charterem oraz inwestujących w luksusowe środki trwałe. Finansujemy w formie leasingu jachty żaglowe (morskie i śródlądowe), łodzie i jachty motorowe skutery wodne oraz kutry rybackie i łodzie dla nurków, jak również większe jednostki pływające dla armatorów.

Więcej na temat oferty leasingu jachtów i motorówek oraz korzyści dla Klienta >> tutaj <<