leasing-ogolnyWięcej za mniej. Niemożliwe? A jednak!

Jeśli chcesz mieć niskie raty leasingowe, po zakończeniu leasingu zamierzasz wymienić samochód na kolejny, cenisz niezawodność auta dzięki wygodnemu i autoryzowanemu serwisowi, chciałbyś uniknąć nieprzewidzianych wydatków związanych z serwisowaniem auta i potrzebujesz osobistego i profesjonalnego doradcy przez cały okres umowy – to leasing ALL INCLUSIVE jest dla Ciebie!

To całkiem nowa formuła leasingu operacyjnego, dzięki której płacisz zaskakująco niskie raty leasingowe, ponieważ wykup końcowy jest ustalony na poziomie wartości rynkowej auta po zakończeniu leasingu. Dzięki temu nie spłacasz w całości samochodu w czasie leasingu. Nie będziesz musiał go też sprzedawać, by wymienić na kolejny. Wykup końcowy jest jedynie opcją, z której możesz skorzystać.

Możesz za taką samą, a nawet niższą ratę miesięczną korzystać z auta o wyższej wartości niż wcześniej planowałeś w leasingu tradycyjnym – dzięki temu zamiast używanego wybierzesz nowe; zamiast auta średniej klasy wybierzesz klasę premium.