spolki Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę prawną dotyczącą działalności spółek prawa handlowego.

Wspieramy Państwa zarówno podczas rejestracji firmy jak również podczas dalszego rozwoju. Oferujemy zakładanie spółek prawa handlowego, rozwiązywanie spółek, likwidację i upadłość, mediacje – negocjacje pomiędzy Wspólnikami, pomiędzy stronami. Dokapitalizowanie Spółek. Doradztwo finansowe.

Oferujemy doradztwo i obsługę przy różnych rodzajach transakcji fuzji i przejęć, sprzedaż spółek, sprzedaż pakietów akcji czy udziałów, sprzedaż aktywów, nabycia spółek, połączenia spółek i innych.

W ramach doradztwa przy transakcjach fuzji i przejęć świadczymy usługi kompleksowe koordynacji całego procesu. W zależności od typu transakcji i potrzeb klienta, zakres prac może obejmować przygotowanie dokumentów marketingowych, wycenę firmy, strukturyzację transakcji, udział w badaniu spółki oraz wsparcie w negocjacjach.

Każda transakcja jest poprzedzona analizą i dyskusją z klientem co do sposobu jej strukturyzowania oraz strategii przeprowadzenia, np. typów i kręgu inwestorów z którymi nawiązywany jest kontakt przy sprzedaży spółki lub profilu spółek będących potencjalnymi celami przejęcia dla klienta.